Home

Op 11 december 2013 werd de laatste ledenraadsvergadering van het jaar gehouden

Dronten - 16 december 2013.  De Commissarissen van OFW die op voordracht van de HBV in de Raad zitten waren hiervoor ook uitgenodigd.

Deze vergadering stond in het teken van het vertrek van de heer M. Siliakus, na een termijn van twee maal vier jaar, de maximale zittingstermijn.
 
De laatste jaren was de heer Siliakus voorzitter van de Raad van Commissarissen. Na zijn vertrek zal de voorzittershamer worden overgenomen door mevrouw L. Bouwmeester, die ook op voordracht van de HBV in de Raad van Commissarissen zit. Het bestuur van de HBV bedankte de heer Siliakus voor de fijne samenwerking in de afgelopen acht jaar en overhandigde hem een bos bloemen.
 
Deze avond konden de ledenraad en het bestuur van de HBV ook kennismaken met de nieuwe Commissaris de heer A. Kerkvliet, die dit jaar door de HBV is verkozen.
De HBV wenst de heer Kerkvliet veel succes met zijn nieuwe functie en vertrouwt op een prettige samenwerking.
 
Langs deze weg wenst het bestuur van de HBV iedereen een fijne Kerst en een goed en gezond 2014 toe.

 
Links Dhr. Siliakus en rechts Dhr. Kerkvliet.                                                       Dhr. Siliakus en de Coördinator van Swifterbant Mevr. Hofman

<< Terug naar overzicht

© 2025 Huurders Belangen Vereniging | Realisatie: Sybit - Software op Maat | Ontwerp Ruiter Webdesign Biddinghuizen

Realisatie: Sybit - Software op Maat